Aktualności 2013/14

Rekrutacja do projektu - absolwenci ogrodnictwa i rolnictwa

Biuro Programów Międzynarodowych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ogłasza nabór do udziału w 12 – tygodniowym płatnym stażu absolwenckim w Holandii w ramach projektu Leonardo da Vinci nr 2013-1-PL1-LEO02-37734, pt.: „Absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na europejskim rynku pracy - program staży”.
Do udziału w rekrutacji zapraszamy absolwentów UP we Wrocławiu (roczniki 2010-2013) z kierunku ogrodnictwo i rolnictwo oraz technika rolnicza i leśna. Udział w programie jest szansą zdobycia doświadczenia zawodowego, poznania nowej kultury i nauki języka obcego.

Procedura rekrutacji:
I etap:
Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny w ogłoszeniu o stażu na stronie www.up.wroc.pl) i uzupełnić go o następujące dokumenty:
- CV w języku polskim oraz w języku obcym,
- list motywacyjny w języku polskim,
- kopia dyplomu ukończenia studiów,
- kopie dokumentów poświadczających kompetencje językowe (jeśli kandydat je posiada),
- kopie dokumentów potwierdzających odbyte praktyki / staże (polskie lub/i zagraniczne)oraz doświadczenie zawodowe (jeśli kandydat je posiada).

Formularz wraz załącznikami należy przesłać do na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście
do Biura Programów Międzynarodowych w terminie do 27.01.2014.

Złożone dokumenty zostaną poddane analizie przez komisję rekrutacyjną.

Po zakończeniu I etapu rekrutacji zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do etapu II rekrutacji.

II etap:
Rozmowa kwalifikacyjna z komisją rekrutacyjną. W wyniku rozmów zostaną wybrane osoby, których sylwetki zostaną przedstawione instytucji partnerskiej przyjmującej stażystów, celem ich ostatecznej akceptacji.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela:
Kamila Majchrzak – uczelniany koordynator projektu
Biuro Programów Międzynarodowych UP we Wrocławiu
ul. M. Skłodowskiej-Curie 42, pok. 201 (II p.)
tel. 71-3205288

Koordynatorzy projektu

Koordynatorzy uczelniani nadzorujący stażystów biorących udział w projekcie:

- dla absolwentów Wydziału Nauk o Żywności:

dr inż. Joanna Kolniak-Ostek

tel. +48 71-320-77-06

Wydział Nauk o Żywności, Katedra Technologii Owoców, Warzyw i Zbóż

ul. J. Chełmońskiego 37/41,51-630 Wrocław

- dla absolwentów Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji:

dr inż. Magdalena Domańska

tel.: 71-320-5518

Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, Instytut Inżynierii Środowiska